Úvod »CITROEN» Alternátor PSA 70A REPAS


        

Alternátor PSA 70A REPAS

Obnovený alternátor Cargo 113250

doprava zdarma

skladom

 

Číslo produktu: ALT14024/AM6975/x1123
Cena za produkt bez DPH: 84,17 €
Cena za produkt s DPH (20 %):
101,00 €

do košíka:
  ks  

OBNOVENÝ ALTERNÁTOR výmenným spôsobom KUS za KUS

Prečítajte si ako funguje výmenný spôsob

Pred objednaním produktu si identifikujte typ motora, aby nedošlo k omylu.

Stlačte si  CTRL+F a zapíšte si typ motora

Zapojenie regulátora

ALT14024Alternator, 12v, 70A
Voltage 12
Amperage 70
Pulley Type Fixed
Pulley Grooves 6
Pulley Diameter (mm) 54
Note 5 Alt Pulley: ALT14252
MarkaModelTypRok
CITROEN Berlingo 1.4 Bivalent 11.2002-
CITROEN Berlingo 1.4 i Bivalent 11.2002-
CITROEN Berlingo 1.6 16V [NFU(TU5JP4)] 11.2002-
CITROEN C2 1.1 [HFX(TU1JP)] 09.2003-
CITROEN C2 1.4 [KFV(TU3JP)] 09.2003-
CITROEN C2 1.4 16V [KFU(ET3J4)] 06.2006-
CITROEN C2 1.6 [NFU(TU5JP4)] 09.2003-
CITROEN C2 1.6 VTS [NFS(TU5JP4S)] 10.2004-
CITROEN C3 1.1 i [HFX(TU1JP)] 02.2002-
CITROEN C3 1.4 [KFV(TU3JP)] 05.2003-
CITROEN C3 1.4 16V [KFU(ET3J4)] 12.2003-
CITROEN C3 1.4 i Bivalent [KFV(TU3JP)] 02.2002-
CITROEN C3 1.6 [NFU(TU5JP4)] 05.2003-
CITROEN C3 1.6 16V [NFU(TU5JP4)] 02.2002-
CITROEN C4 1.4 16V [KFU(ET3J4)] 11.2004-
CITROEN C4 1.6 16V [NFU(TU5JP4)] 11.2004-
CITROEN Xsara 1.4 HDi [8HX(DV4TD)] 01.2003-03.2005
CITROEN Xsara 1.4 i [KFW(TU3JP)] 09.2000-03.2005
CITROEN Xsara 1.6 16V [NFU(TU5JP4)] 09.2000-03.2005
CITROEN Xsara 1.6 Picasso [NFV(TU5JP/L4)] 09.2000-
CITROEN Xsara 1.6 Picasso [NFZ(TU5JP)] 01.2000-
CITROEN ZX 2.0 i 16V [RFY(XU10J4/Z)] 02.2002-09.2007
MarkaModelTypRok
PEUGEOT 1007 1.4 [KFV(TU3JP)] 04.2005-
PEUGEOT 1007 1.4 16V [KFU(ET3J4)] 10.2005-
PEUGEOT 1007 1.6 [NFU(TU5JP4)] 04.2005-
PEUGEOT 206 1.1 [HFX(TU1JP)] 07.2002- PS
PEUGEOT 206 1.1 i [HFX(TU1JP)] 03.2000- PS
PEUGEOT 206 1.1 i [HFZ(TU1JP)] 09.1998- PS
PEUGEOT 206 1.4 [KFW(TU3JP)] 07.2002- PS
PEUGEOT 206 1.4 16V [KFU(ET3J4)] 10.2003-
PEUGEOT 206 1.4 i [KFW(TU3JP)] 09.1998- PS
PEUGEOT 206 1.6 16V [NFU(TU5JP4)] 09.2000-
PEUGEOT 206 1.6 16V [NFU(TU5JP4)] 07.2002- PS
PEUGEOT 206 1.6 16V [TU5JP4] 03.2007-
PEUGEOT 206 1.6 i [NFZ(TU5JP)] 09.1998- PS
PEUGEOT 206 2.0 S 16 [RFN(EW10J4)] 09.2000-
PEUGEOT 207 1.4 [TU3A] 02.2006-
PEUGEOT 207 1.4 16V [ET3J4] 06.2007-
PEUGEOT 207 1.4 16V [KFU(ET3J4)] 02.2006-
PEUGEOT 207 1.6 16V [NFU(TU5JP4)] 02.2006-
PEUGEOT 307 1.4 [KFW(TU3JP)] 08.2000-
PEUGEOT 307 1.4 16V [KFU(ET3J4)] 11.2003-
PEUGEOT 307 1.6 16V [NFU(TU5JP4)] 03.2002-
PEUGEOT 307 1.6 16V [TUJ5JP4] 08.2000-
PEUGEOT Partner 1.4 Bifuel 09.2002-
OEMREFERENCE
CITROEN 9633782580
CITROEN 9638827580
CITROEN 9641398480
CITROEN 9642879980
FIAT/MARELLI 63321733
FIAT/MARELLI 63321828
FIAT/MARELLI 63341733
LUCAS LRB00502
LUCAS LRB502
MITSUBISHI A001TA3391
MITSUBISHI A001TA3391C
MITSUBISHI A005TA6291
MITSUBISHI A005TA6291A
MITSUBISHI A005TA6291C
MITSUBISHI A005TA6291E
MITSUBISHI A005TG0192
MITSUBISHI A005TG0192B
MITSUBISHI A1TA3391
MITSUBISHI A1TA3391C
MITSUBISHI A5TA6291
MITSUBISHI A5TA6291A
MITSUBISHI A5TA6291C
MITSUBISHI A5TA6291E
MITSUBISHI A5TG0192
MITSUBISHI A5TG0192B
VALEO 2542285A
VALEO 2542394B
VALEO 2542484A
VALEO 2542485A
VALEO 437192
VALEO 437355
VALEO 439275
VALEO A11VI106
VALEO A11VI99
VALEO SG7S015
VALEO TG7S010

0986049560
Kód Kód Kód57055T 2542920 11134157056Z 439691 DRA37555705GN 746018 2837729642779980 746818 2255200709642879980 A11VI106 011609A005TA6291 SG7S015 A011609A5TA6291 TG7S010 JA01160957056Y 0986049370 120493708EL737748001 63321733 12090037CA1498IR 943341733010 4580LRB00502 944390901100 2291207022542394 90901102542484 32437355

Kód konkurencie:Kód Kód Kód437355 57056Z A005TA6291439275 5705GN A5TA629157055T 964277998057056Y 9642879980 BOSCH 113405 CARGO DRA3755 DELCO DRA4045 DELCO 102211-8410 DENSO Lista 102211-8570 DENSO Lista 102211-8571 DENSO Lista 28-3772 ELSTOCK 28-4791 ELSTOCK CA1498IR HC PARTS CA1665IR HC PARTS 8EL737648-001 HELLA 8EL737748-001 HELLA 8EL737987-001 HELLA LRA02301 LUCAS LRA02303 LUCAS LRB00502 LUCAS 63321733 MAGNETI MARELLI Lista 63321829 MAGNETI MARELLI Lista 63341733 MAGNETI MARELLI Lista A5TA6291 MITSUBISHI Lista A5TA6291A MITSUBISHI Lista A5TA6291B MITSUBISHI Lista A5TA6291C MITSUBISHI Lista A5TA6291D MITSUBISHI Lista A5TA6291E MITSUBISHI Lista A5TA6291F MITSUBISHI Lista A5TA6291G MITSUBISHI Lista A5TA6291H MITSUBISHI Lista A5TA6291ZEB MITSUBISHI Lista A5TA6391D MITSUBISHI A5TA6392 MITSUBISHI Lista A5TA6392C MITSUBISHI Lista A5TG0192A MITSUBISHI Lista A5TG0192B MITSUBISHI Lista 5702A3 PEUGEOT 5702C9 PEUGEOT 5702E6 PEUGEOT 5702F0 PEUGEOT 57054H PEUGEOT 57055A PEUGEOT 57055T PEUGEOT 57056D PEUGEOT 57056Y PEUGEOT 57056Z PEUGEOT 57058C PEUGEOT 5705AQ PEUGEOT 5705AW PEUGEOT 5705CW PEUGEOT 5705EN PEUGEOT 5705FA PEUGEOT 5705GN PEUGEOT 9633782580 PEUGEOT 9638275580 PEUGEOT 9638275880 PEUGEOT 9638543680 PEUGEOT 9638544280 PEUGEOT 9638544580 PEUGEOT 9641398480 PEUGEOT 9642879680 PEUGEOT 9642879980 PEUGEOT 9649611780 PEUGEOT 9649611880 PEUGEOT 9651927480 PEUGEOT 9654343080 PEUGEOT 9656956080 PEUGEOT 9656956280 PEUGEOT 9660055080 PEUGEOT 9665067980 PEUGEOT 1017-032RS RS 2542285 VALEO Lista 2542285A VALEO 2542394 VALEO Lista 2542394B VALEO 2542428 VALEO Lista 2542484 VALEO Lista 2542488 VALEO Lista 2542794 VALEO Lista 2542803 VALEO Lista 2542920 VALEO Lista 2542923 VALEO Lista 2542923A VALEO Lista 2543294 VALEO Lista 2543521 VALEO Lista 2607208 VALEO Lista 437192 VALEO 437355 VALEO 437461 VALEO 439275 VALEO 439495 VALEO 746018 VALEO 746818 VALEO A11VI106 VALEO Lista A11VI99 VALEO Lista A13VI282 VALEO Lista SG7S015 VALEO Lista SG8B022 VALEO Lista SG9B064 VALEO Lista SG9B067 VALEO Lista TG7S010 VALEO Lista TG7S014 VALEO Lista TG9B025 VALEO Lista TG9B043 VALEO Lista ALT14024 WOODAUTO

Strážny pes
Watch DOG


Informovať na e-mail pri zmene:


       keď cena klesne pod

        keď produkt bude na sklade


Zadajte Váš e-mail: