Úvod »SKODA» Alternátor V.A.G 150A NOVÝ


        

Alternátor V.A.G 150A NOVÝ

Nový alternátor na výmenu.

skladom

 

Dostupnosť: Pozajtra je u Vás
Číslo produktu: ALT14162/X1245
Cena za produkt bez DPH: 183,33 €
Cena za produkt s DPH (20 %):
220,00 €

do košíka:
  ks  

NOVÝ ALTERNÁTOR výmenným spôsobom KUS za KUS

Prečítajte si ako funguje výmenný spôsob?

Pred objednaním produktu si identifikujte typ motora, aby nedošlo k omylu.

Stlačte si  CTRL+F a zapíšte si typ motora

ALT14162Alternator, 12v, 150A
Voltage 12
Amperage 150
Rotation CW
Pulley Type Clutch
Pulley Grooves 6
Pulley Diameter (mm) 56
Note 1 Audi A4
BrandModelTyprok
AUDI A3 1.8 TFSi [BYT] 11.2006-06.2007
AUDI A3 1.8 TFSi [BZB] 06.2007-06.2008
AUDI A3 1.8 TFSi [CDAA] 07.2008-
AUDI A3 1.8 TFSi Quattro [CDAA] 07.2008-
AUDI A3 1.8 TFSi Sportback [BYT] 11.2006-06.2007
AUDI A3 1.8 TFSi Sportback [BZB] 06.2007-06.2008
AUDI A3 1.8 TFSi Sportback [CDAA] 07.2008-
AUDI A3 2.0 TFSi [CAWB] 04.2008-
AUDI A3 2.0 TFSi [CCZA] 07.2008-
AUDI A3 2.0 TFSi Quattro [CCZA] 07.2008-
AUDI A3 2.0 TFSi Sportback [CAWB] 02.2008-
AUDI A3 2.0 TFSi Sportback [CCZA] 07.2008-
AUDI A3 2.0 TFSi Sportback Quattro [CCZA] 07.2008-
AUDI A4 1.6 [ALZ] 11.2000-
AUDI A4 1.8 Turbo [AMB] 07.2001-
AUDI A4 1.8 Turbo [AVJ] 11.2000-07.2002
AUDI A4 1.8 Turbo [BEX] 11.2002-12.2006
AUDI A4 1.8 Turbo [BFB] 07.2002-
AUDI A4 1.8 Turbo [BKB] 07.2002-
AUDI A4 1.8 Turbo Quattro [AMB] 07.2001-
AUDI A4 1.8 Turbo Quattro [AVJ] 11.2000-06.2002
AUDI A4 1.8 Turbo Quattro [BEX] 11.2002-12.2004
AUDI A4 1.8 Turbo Quattro [BFB] 04.2002-12.2005
AUDI A4 2.0 [ALT] 11.2000-12.2005
AUDI A4 2.0 FSi [AWA] 11.2001-12.2004
AUDI A4 2.0 FSi [BYK] 10.2006-
AUDI A4 2.0 TFSi [BGB] 11.2004-08.2005
AUDI A4 2.0 TFSi [BPG] 11.2004-05.2006
AUDI A4 2.0 TFSi [BUL] 06.2005-
AUDI A4 2.0 TFSi [BWE] 11.2004-
AUDI A4 2.0 TFSi [BWT] 06.2006-
AUDI A4 2.0 TFSi [CDNC] 10.2005-
AUDI A4 2.0 TFSi Quattro [BGB] 11.2004-
AUDI A4 2.0 TFSi Quattro [BPG] 11.2004-
AUDI A4 2.0 TFSi Quattro [BUL] 06.2005-
AUDI A4 2.0 TFSi Quattro [BWE] 09.2005-
AUDI A4 2.0 TFSi Quattro [BWT] 06.2006-
AUDI A6 2.0 [ALT] 08.2001-05.2004
AUDI TT 1.8 TFSi [CDAA] 06.2008-
AUDI TT 2.0 TFSi Quattro [CCZA] 06.2008-
BrandModelTyprok
SEAT Altea 1.8 TFSi [BYT] 01.2007-
SEAT Altea 1.8 TFSi XL [BYT] 01.2007-
SEAT Exeo 1.6 [ALZ] 03.2009-
SEAT Exeo 1.6 ST [ALZ] 06.2009-
SEAT Exeo 1.8 [CFMA] 03.2009-
SEAT Exeo 1.8 ST [CFMA] 06.2009-
SEAT Exeo 2.0 TFSi [BWE] 03.2009-
SEAT Exeo 2.0 TFSi ST [BWE] 06.2009-
SEAT Leon 1.8 TSi [BZB] 06.2007-
SEAT Leon 2.0 TFSi [CCZB] 06.2009-
SEAT Toledo 1.8 TFSi [BYT] 01.2007-06.2007
BrandModelTyprok
SKODA Octavia 1.8 TSi [BZB] 06.2007-
SKODA Octavia 1.8 TSi [CDAA] 11.2008-
SKODA Superb 1.8 TSi [BZB] 07.2008-
SKODA Superb 1.8 TSi [CDAA] 07.2008-
SKODA Superb 1.8 TSi 4x4 [CDAA] 11.2008-
SKODA Yeti 1.8 TSI [CDAB] 05.2009-
SKODA Yeti 1.8 TSI 4x4 [CDAA] 05.2009-
SKODA Yeti 2.0 TDI [CFHA] 11.2009-
SKODA Yeti 2.0 TDI 4x4 [CBDB] 05.2009-
SKODA Yeti 2.0 TDI 4x4 [CEGA] 11.2009-05.2010
SKODA Yeti 2.0 TDI 4x4 [CFHA] 11.2009-
BrandModelTyprok
VW Golf VI 2.0 TSi [CCZB] 04.2009-
VW Passat 1.8 TSI [BZB] 05.2007-
VW Passat 2.0 TFSi [CAWB] 11.2007-
VW Passat 2.0 TFSi [CBFA] 12.2007-
VW Passat 2.0 TFSi [CCTA] 12.2007-
VW Passat 2.0 TSi CC [CAWB] 06.2008-11.2009
VW Passat 2.0 TSi CC [CCTA] 06.2008-
VW Scirocco 2.0 TSi [CAWB] 09.2008-
VW Tiguan 2.0 TFSi [CAWA] 09.2007-
VW Tiguan 2.0 TFSi [CAWB] 09.2007-
OEMREFERENCE
BOSCH 0124515053
BOSCH 0124515059
BOSCH 0124525009
BOSCH 0124525088
BOSCH 0124615009
BOSCH 0986044910
BOSCH 0986046160
BOSCH 0986046180
BOSCH 4491
BOSCH 4616
BOSCH 4618
LUCAS LRA02115
LUCAS LRA02255
LUCAS LRA02256
LUCAS LRA2115
LUCAS LRA2255
LUCAS LRA2256
VALEO 2542494A
VALEO 2542494B
VALEO 2542509
VALEO 2542509C
VALEO 2542738
VALEO 2542738A
VALEO 2542738AB
VALEO SG12B047
VALEO SG12B075
VALEO SG14B010
VALEO SG14B016
VALEO SG14B022
VALEO TG14C025
VALEO TG15C017
VALEO TG15C065
VW (VOLKSWAGEN) 06B903016AA
VW (VOLKSWAGEN) 06B903016AB
VW (VOLKSWAGEN) 06B903016AC
VW (VOLKSWAGEN) 06B903016AE
VW (VOLKSWAGEN) 06B903016AF
VW (VOLKSWAGEN) 06B903016P
VW (VOLKSWAGEN) 06B903016Q
VW (VOLKSWAGEN) 06B903016S


0124525009 BOSCH Zoznam 0124525088 BOSCH Zoznam 28-4733 ELSTOCK CA1811IR HC PARTS LRA02255 LUCAS 1017-120RS RS SG14B010 VALEO Zoznam SG14B016 VALEO Zoznam SG14B022 VALEO Zoznam SG14FD VALEO TG14C025 VALEO 06B903016AA VW 06B903016AB VW 06B903016AF VW 06D903016A VW 06J903023C VW ALT14162 WOODAUTO

Strážny pes
Watch DOG


Informovať na e-mail pri zmene:


       keď cena klesne pod

        keď produkt bude na sklade


Zadajte Váš e-mail: