Úvod »MAZDA» Alternátor FORD REPAS


        

Alternátor FORD REPAS

Opravený alternátor na výmenu. Cargo: 112121

skladom

 

Číslo produktu: ALT12011R/AM6674
Značka: Ford
Typ: Escort
Náhradný diel: alternátor
Cena za produkt bez DPH: 66,67 €
Cena za produkt s DPH (20 %):
80,00 €

do košíka:
  ks  

OBNOVENÝ ALTERNÁTOR výmenným spôsobom KUS za KUS

Prečítajte si ako funguje výmenný spôsob

Pred objednaním produktu si identifikujte typ motora, aby nedošlo k omylu.

Stlačte si  CTRL+F a zapíšte si typ motora

ALT12011Alternator, 12v, 70A
Voltage 12
Amperage 90
Pulley Type Fixed
Pulley Grooves 5
Note 2 Unipoint: ALT4215
Note 3 Cargo: 112121
Použitie





FORD Escort 1.8 Diesel [RTH] 01.1995-02.1999
FORD Escort 1.8 TD [RFD] 01.1997-09.2001
FORD Escort 1.8 TD [RFK] 01.1995-09.2001 PS
FORD Escort 1.8 TD Express [RVA] 01.1997-06.2001 PS
FORD Fiesta 1.8 Diesel [RTJ] 10.1995-04.2000
FORD Fiesta 1.8 Diesel [RTK] 01.1996-10.2000
MAZDA 121 1.8 Diesel [RTJ] 03.1996-

MAZDA
ZnačkaModelTyplet
MAZDA 121 1.8 Diesel [RTJ] 03.1996-
MAZDA 121 1.8 Diesel [RTK] 03.1996-
FORD
ZnačkaModelTyplet
FORD Escort 1.8 Diesel [RTH] 01.1995-02.1999
FORD Escort 1.8 TD [RFD] 01.1997-09.2001
FORD Escort 1.8 TD [RFK] 01.1995-09.2001 PS
FORD Escort 1.8 TD [RFK] 01.1997-09.2001
FORD Escort 1.8 TD [RVA] 01.1997-09.2001 PS
FORD Escort 1.8 TD Express [RVA] 01.1997-06.2001 PS
FORD Fiesta 1.8 Diesel [RTJ] 10.1995-04.2000
FORD Fiesta 1.8 Diesel [RTK] 01.1996-10.2000

Referenciaszám Eredeti gyártó0986044631 BOSCH1001869 FORD1015821 FORD1032139 FORD1066407 FORD1071383 FORD1107446 FORD112121 CARGO1136152 FORD1E07-18-300 MAZDA1E12-18-300 MAZDA28-2662 ELSTOCK437756 VALEO63321244 MAGNETI MARELLI63321669 MAGNETI MARELLI63321691 MAGNETI MARELLI63321724 MAGNETI MARELLI63321730 MAGNETI MARELLI63321730A MAGNETI MARELLI63321730B MAGNETI MARELLI63341244 MAGNETI MARELLI63341730 MAGNETI MARELLI8EL737285-001 HELLA96FF10300DB FORD96FF10300DC FORD97AB10300AA FORD97AB10300AB FORD97AB10300AC FORD97AB10300AD FORD97AB10300AE FORDCA1217IR HC PARTSALT12011 WOODAUTODRA3536 DELCOLRB00243 LUCASR97AB10300AD FORDR97AB10300AE FORDDAN047 DENSO

A115-70 63341695

0986044631/ALT4215 21243N - WPS
Alternator FORD Escort, Fiesta 1.8L Diesel 70A

Alternátor BMW - 02 (E10) - 2002 (02,68 - 07,75) / BMW - 02 Touring (E6) - 2002 (05,71-07,75) / BMW - 02 Kabriolet (E10) - 2002 (05.71-07.75)

Replaces :CA1217IR CARGO 112121, 12V/70A, 8EL737285001

112121

BOSCH 0986044631
DELCO/FORD 1066407
DELCO/FORD 96FF10300DC
DELCO/FORD 96FFDC
DELCO/FORD 97AB10300AA
DELCO/FORD 97AB10300AB
DELCO/FORD 97AB10300AC
DELCO/FORD 97AB10300AD
DELCO/FORD 97AB10300AE
DELCO/FORD 97ABAA
DELCO/FORD 97ABAB
DELCO/FORD 97ABAC
DELCO/FORD 97ABAD
DELCO/FORD 97ABAE
FIAT/MARELLI 63321244
FIAT/MARELLI 63321669
FIAT/MARELLI 63321691
FIAT/MARELLI 63321724
FIAT/MARELLI 63321730
FIAT/MARELLI 63341244
FIAT/MARELLI 63341669
FIAT/MARELLI 63341691
FIAT/MARELLI 63341724
FIAT/MARELLI 63341730
FIAT/MARELLI MAN824
FIAT/MARELLI MAN938
LUCAS LRB00243
LUCAS LRB243
VALEO 437756

Application in Vehicles :
FORD ESCORT CLASSIC (AAL, ABL) 1.8 TD 10.98-07.00
FORD ESCORT VII (GAL, AAL, ABL) 1.8 D 01.95-12.96
FORD ESCORT VII (GAL, AAL, ABL) 1.8 TD 01.95-10.98
FORD ESCORT VII (GAL, AAL, ABL) 1.8 Turbo D 12.95-10.98
FORD ESCORT VII Cabriolet (ALL) 1.8 TD 09.95-08.98
FORD ESCORT VII Cabriolet (ALL) 1.8 Turbo D 10.96-08.99
FORD ESCORT VII Sedan (GAL, AFL) 1.8 D 01.95-12.96
FORD ESCORT VII Sedan (GAL, AFL) 1.8 TD 01.95-10.98
FORD ESCORT VII Sedan (GAL, AFL) 1.8 Turbo D 12.95-02.99
FORD ESCORT VII Station Wagon (GAL, ANL) 1.8 TD 01.95-02.99
FORD ESCORT VII Station Wagon (GAL, ANL) 1.8 Tu... 12.95-02.99
FORD FIESTA IV (JA_, JB_) 1.8 D 08.95-04.00
FORD FIESTA (J5_, J3_) 1.8 D 02.96-
FORD FIESTA (J5_, J3_) 1.8 D 02.96-
FORD FIESTA (JV_) D 1.8 05.98-
MAZDA 121 III (JASM, JBSM) 1.8 D 03.96-

Strážny pes
Watch DOG


Informovať na e-mail pri zmene:


       keď cena klesne pod

        keď produkt bude na sklade


Zadajte Váš e-mail: