Úvod » Alternátor Fiat 85A Nový


        

Alternátor Fiat 85A Nový

Nový alternátor na výmenu. Cargo 113718

akcia

skladom

 

Dostupnosť: Pozajtra je u Vás
Číslo produktu: ALT12071/ALT12073/AM5887/x1295
Cena za produkt bez DPH: 133,33 €
Cena za produkt s DPH (20 %):
160,00 €

do košíka:
  ks  

NOVÝ ALTERNÁTOR výmenným spôsobom KUS za KUS

Prečítajte si ako funguje výmenný spôsob

Pred objednaním produktu si identifikujte typ motora, aby nedošlo k omylu.

Stlačte si  CTRL+F a zapíšte si typ motora

DENDAN517 
Alt: ALT12073
Denso Alternator
Voltage 12
Amperage 70
Rotation CW
Pulley Type Fixed
Pulley Grooves 5
Pulley Diameter (mm) 54
B+ Terminal M8

MarkaModelTypRokPoznámka
FIAT Albea 1.2 i.e. 16V [188A5.000] 01.2002- AC
FIAT Albea 1.2 i.e. 8V [188A4.000] 01.2002- AC
FIAT Brava 1.2 16V [188A5.000] 10.2000- AC
FIAT Bravo 1.2 16V [188A5.000] 10.2000- AC
FIAT Bravo 1.4 [182A5.000] 04.2007- AC
FIAT Grande Punto 1.2 [199A4.4000] 10.2005- AC
FIAT Grande Punto 1.4 [350A1.1000] 10.2005- AC
FIAT Idea 1.2 16V [188A5.000] 01.2004- AC
FIAT Idea 1.4 [350A1.000] 10.2005- AC
FIAT Idea 1.4 16V [843A1.000] 01.2004- AC
FIAT Panda 1.1 [187A.1000] 09.2003- AC
FIAT Panda 1.2 [188A.4000] 09.2003-
FIAT Panda 1.2 4x4 [188A4.000] 10.2004- AC
FIAT Panda 1.4 [169A3.000] 10.2006-
FIAT Punto 1.2 [188A4.000] 09.1999-
FIAT Punto 1.2 [188A4.000] 02.2000- AC
FIAT Punto 1.2 16V [188A5.000] 09.1999- AC
FIAT Punto 1.2 Natural Power [188A4.000] 09.2003- AC
FIAT Punto 1.4 09.2003- AC
FIAT Stilo 1.2 16V [188A5.000] 10.2001-12.2003 AC
FIAT Stilo 1.4 16V [192B2.000] 03.2005- AC
FIAT Strada 1.2 [188A4.000] 04.2003- AC





LANCIA Musa 1.4 [350A1.000] 09.2005-
LANCIA Musa 1.4 [843A1.000] 10.2004-
LANCIA Y 1.2 [188A4.000] 06.2000-06.2003 AC
LANCIA Y 1.2 16V [188A5.000] 10.2000-09.2003
LANCIA Ypsilon 1.2 [188A4.000] 06.2003- AC
LANCIA Ypsilon 1.2 [188A5.000] 10.2003- AC
LANCIA Ypsilon 1.4 [843A1.000] 10.2003- AC
LANCIA Ypsilon 1.4 [843A1.000] 02.2006- AC

OEMREFERENCE
BOSCH 0986049081
BOSCH 4908
DENSO 1022118230
DENSO 1022118430
DENSO 1022118440
FIAT/MARELLI 46843091
FIAT/MARELLI 51709133
FIAT/MARELLI 51714794
FIAT/MARELLI 63377006
LUCAS LRA02545
LUCAS LRA2545

OE čísla Značka46542889 FIAT46843091 FIAT51709133 FIAT51714794 FIAT51859037 FIAT46542889 LANCIA46843091 LANCIA51709133 LANCIA51714794 LANCIA51859037 LANCIA  Nr referencyjny Producent063377002010 MAGNETI MARELLI063377006010 MAGNETI MARELLI063377008010 MAGNETI MARELLI063377013010 MAGNETI MARELLI0986049081 BOSCH0986049540 BOSCH102211-8230 DENSO102211-8430 DENSO102211-8431 DENSO102211-8440 DENSO102211-8450 DENSO102211-8470 DENSO113535 CARGO1535437 FORD28-4746 ELSTOCK28-4889 ELSTOCK28-4917 ELSTOCK46542889 FIAT46554404 FIAT46748357 FIAT46843091 FIAT51709131 FIAT51709133 FIAT51714791 FIAT51714794 FIAT51859037 FIAT63321718 MAGNETI MARELLIALT12071 WOODAUTO63321765 MAGNETI MARELLI63321775 MAGNETI MARELLI633770013 MAGNETI MARELLI63377006 MAGNETI MARELLI63377008 MAGNETI MARELLI63377013 MAGNETI MARELLI8EL738099-001 HELLA8EL738161-001 HELLA9S5110346BA FORDCA1742IR HC PARTSCA1766IR HC PARTSDRA0007 DELCODRA0113 DELCOLRA02266 LUCASLRA02545 LUCASLRA02800 LUCASDAN517 DENSODAN519 DENSODAN591 DENSODAN596 DENSO

Strážny pes
Watch DOG


Informovať na e-mail pri zmene:


       keď cena klesne pod

        keď produkt bude na sklade


Zadajte Váš e-mail: